Nacházíte se zde: Hlavní strana » Rekreační středisko » Partneři


logo Nový internetový obchod www.guden.cz pro prodej superprémiových dánských krmiv pro psy a kočky, které jako jediné na našem trhu splňují nejvyšší normy pro výrobu lidských potravin. Kromě toho si tady můžete koupit i české čistě přírodní masové pamlsky pro vašeho mazlíčka.

https://www.rszubri.cz/?e=thumb&img=https://www.rszubri.cz/files/pages/14-partneri/bvv_c_3-1-jpg.jpg&w=55&h=55Veletrhy Brno, a. s., jsou nejvýznamnější veletržní správou ve střední Evropě. Hlavní činností je pořádání veletrhů a výstav na brněnském výstavišti a poskytování veletržních služeb. Ve své činnosti navazují na tradici, která byla v Brně zahájena v roce 1928. Ročně pořádají na 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Kromě veletrhů se na brněnském výstavišti odehraje každý rok několik desítek dalších akcí – koncertů, sjezdů, kongresů, sportovních a kulturních akcí. 

logo zelena Tvoříme zážitkové programy s příběhem pro rodiny, školní výlety, školy v přírodě, nebo letní tábory. Působíme nejen v České Republice, ale i v zahraničí (některá z našich působišť vysloveně voní exotikou - třeba Slovensko). To, co děláme, děláme rádi a dle vyjádření těch, kteří už s naší tvorbou zkušenost mají, i dobře. Děláme vše pokaždé jinak. Tvoříme vždy originální příběh. Straníme se prefabrikovaných programových struktur, jednotných vzorců a dokola opakovaných aktivit. My tvoříme. Tramtadadá!

Hitrádio Vysočina patří k nejúspěšnějším regionálním rádiím v České republice a setrvale je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na Vysočině. Tohle rádio hraje nejlepší hudební mix písniček z 80. let až po nejnovější hity. Mají vlastní redakci zpravodajství, která sleduje dění na Vysočině, v Česku i v celém světě. Poslechnout si ji můžete na frekvenci 94,3 FM.

undefined Masérské služby – Jiří a Petra Novákovi poskytují služby v alternativní medicíně formou léčebných a relaxačních masáží. Díky reflexní terapii najdeme příčinu bolesti a zdravotních problémů, které ve spolupráci s klientem odstraňujeme. Dále provádíme Dornovu metodu, lymfatické masáže a další terapie. Naše provozovny v Novém Městě na Moravě a v Zubří poskytují serióznost a soukromí. Velké oblibě se těší rekreační střediska, do kterých dojíždíme za našimi klienty.  www.masaze-novaci.wz.cz

kriss
Svatební salon ve Žďáře nad Sázavou, který Vám zabezpečí kompletní služby týkající se svatebního dne. Široký výběr svatebních šatů, obleků, šatů pro družičky a družby. Zajištění svatebních oznámení, prstýnků no prostě svatba na "klíč". Moc vstřícný a hlavně lidský přístup paní Hrbkové Vám zabezpečí spokojený pocit, s kterým od ní budete odcházet.

undefined Brněnský Pěvecký sbor ANTEA založen r. 1991, od roku 2003 je členem Unie českých pěveckých sborů. V současné době má 24 členů. Sbor pořádá pravidelné koncerty v tuzemsku, několikrát vystupoval i v zahraničí (Chorvatsko, Rakousko, Itálie, Švédsko). Účastní se sborových festivalů a mezinárodních soutěží. K prioritám patří tradiční vánoční koncerty v kostele sv. Vavřince v Brně-Komíně, které se konají vždy 25. 12. po celou dobu trvání sboru. Repertoár tvoří díla různých autorů od renesance po současnost, úpravy lidových písní, černošské spirituály, skladby z oblasti populární hudby a vlastní tvorba.

aloha-team-logo-bez-kontur-last-jpg.jpgRealitní společnost ALOHA Team - založením mladá, dynamická a nově se rozvíjející společnost je tvořena převážně profesionály z realitní branže. Společnost vznikla jako komplexní řešení rychlého, spolehlivého a pružného pokrytí potřeb klientů realitním servisem jak v České Republice, Slovensku, tak i v zahraničí. Za nás hovoří spokojení klienti. Přesvědčte se sami ...Fotogalerie

Fotogalerie

Navigace