Nacházíte se zde: Hlavní strana » Rekreační středisko » Školy v přírodě


Školy v přírodě, školní výlety, pobyty stacionářů a příspěvkových organizací, letní tábory

Nevíte si rady, kam s dětmi na školní výlet nebo školu v přírodě? Malebná příroda chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů Vám nabízí ideální místo a nic by nemělo bránit Vašemu rozhodnutí uspořádat s Vašimi žáky školu v přírodě právě u nás. Nejenže okolí Vám dá mnoho možností vyžití v nádherné přírodě, projížděk na koních, ale velké ubytovací i stravovací prostory jsou pro třídu dětí přímo ideální.

P9270250 (2).JPG  _DSC0302.JPG bez názvu

Naše středisko navštěvují různé školy z celé republiky (Brno, Pardubice, Jihlava, Havličkův Brod, Přibyslav, Praha...), stacionáře a organizace zaměřěné na klienty s různým handicapem nebo onemocněním (Denní a týdenní stacionář Jihlava, ROSKA - Brno, zámeček Bystré,  Český svaz hemofiliků...) anebo příspěvkové organizace a pod. (SOBSA, Amalthea o.s., Filia Brno, Vesna o.p.s., pěvecký sbor Antea ...)

1 12 169_2_view IMG_6447-2

Stravování pro děti zabezpečujeme 5x denně s pitním režimem po celý den. Naše kuchařky Vám připraví kvalitní domácí a výživnou stravu včetně přispůsobení stravy pro různé diety (galaktosemie, celiakie, diabetes...). Pokud se rozhodnete jít na celodenní výlet - rádi pro Vás připravíme balíčky na cestu místo oběda. Pokud budete chtích, můžeme Vám zabezpečit i dopravce. Předností našeho střediska je zabezpečení ubytování a stravování pro dozor nebo doprovod ZDARMA (na každých 10 žáků jedna osoba). Každé dítě zaplatí pouze skutečně strávené noci u nás bez jakýchkoliv storno poplatků (bez ohledu na důvod zkrácení pobytu). Konečnou fakturu školám a organizacím vystavujeme po akci dle skutečného počtu osob.

Jako NOVINKU od října 2014 Vám nabízíme ve spolupráci se smluvním partnerem TRAMTADADÁ - možnost objednat si animační program buď na celý pobyt nebo ve zkrácené formě. Zkušení instruktoři zabezpečí pro Vaše žáky nebo klienty zajímavý program, který bude přispůsoben Vaším potřebám a požadavkům.

logo zelena

Programy pro školy

Ve spolupráci s agenturou Tramtadadá pro Vás připravíme programy pro děti a mládež zaměřené na podporu výuky jednotlivých předmětů i rozvoj komunikačních dovedností a týmového ducha třídy. Ať už se jedná o historické, přírodovědné, vlastivědné, orientované na tvořivost, sport, nebo zábavu - všechny tvoříme na míru, přesně podle požadavků pedagogů a všechny se silným příběhem přizpůsobeným dané skupině.

Každý z námi vytvořených programů jsme schopni realizovat a zabezpečit po všech stránkách. I při jejich veliké variabilitě je možné je rozdělit do tří základních skupin:

  • Školy a školky v přírodě - historické, vlastivědné, přírodovědné, sportovní, tvořivé, pohádkové, ekologické – tvoříme na míru po konzultaci s pedagogy a jasném stanovení cílů akce
  • Výlety s příběhem – zážitkový program nad rámec fakultativních výletů do okolí (akční strategická velkohra, netradiční sporty, kurzy tvořivosti)
  • Třídní teambuilding – v podobě adaptačních kurzů, důraz kladen na poznání sebe sama, komunikaci a týmovou spolupráci

PROGRAMY:

* DVANÁCT MĚSÍČKŮ * KORUNA A TRŮN * GALAKTICKÝ ÚLET *

 

(v případě zájmu pro Vás připravíme i jiný program přesně podle Vaší představy)

mensi (1) mensi (2) mensi (3) mensi (4) mensi (5) mensi (6).JPG mensi (7) mensi (8) stredni (1) stredni (2) stredni (3) stredni (4) stredni (5) stredni (6) stredni (8)

 

 Fotogalerie

Fotogalerie

Navigace