Nacházíte se zde: Hlavní strana » Rekreační středisko » Ubytování


Ubytování Zubří

Ubytovací kapacita střediska je 114 lůžek. V areálu se nachází ubytovací budova Rozsutec se 14 standardními dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, 6 nadstandardními dvoulůžkovými pokoji s minibarem a 10 čtyřlůžkových chat typu Tatranec s možností přistýlky pro 2 osoby.

undefined undefined

Každá chata má svoje sociální zázemí: koupelnu s podlahovým topením a samostatné WC.

undefined undefined undefined

Tenhle typ ubytování je ideální pro rodiny s větším počtem dětí, které je potřeba mít pod "dohledem", nebo pro ty, kteří chtějí trávit svou dovolenou se svým zvířecím miláčkem. Spaní v podkroví dřevěné chatičky je pro děti nezapomenutelným zážitkem, hlavně když vám na střechu padají kapky deště.

undefined undefined undefined undefined

Pro ty, kteří nemají odvahu si vylézt na poschodí po moderních točených schodech, je možnost spaní na přízemí. Jsou tam umístněné dvě postele, nebo když je vás víc tak můžete využít pohovku, která po rozložení slouží jako přistýlka pro dvě dospělé osoby.

Chaty svým rozmístněním v areálu jsou velice vhodné pro školy v přírodě, ale také pro firemní setkání nebo prostě pro dovolenou prarodičů se svými vnoučaty. V letní sezóně je u každé chatky k dispozici slunečník a malé posezení.

Vybavení pokojů

Pro ty, kteří se přece jen rozhodnou svým odrostlým dětem dát trochu volnosti, nebo pro firmy, které chtějí svým manažerům dopřát soukromí a nebo páry, které chtějí mít své hnízdečko jenom pro sebe, je tady možnost ubytování ve zděné budově Rozsutec. Záleží jen na vás. jestli máte zájem o standardní pokoj pro dva s možností přistýlky, kde v každém z pokojů je koupelna s WC a TV.

undefined undefined undefined
Když máte raději trochu více komfortu, rozhodnete se pro větší nadstandardní pokoje v 1.patře budovy. Nachází se tam čtyři pokoje s velkou manželskou postelí a minibarem a dva pokoje s velkými francouzskými lůžky (š. 120 cm) s minibarem, které rádi využívají rodiny s malými dětmi. V listopadu letošního roku 2012 jsme vyměnili topení na všech pokojích, takže se nemusíte obávat, že by jste tam v zimně umrzli. Místo akumulačních kamen jsou všude moderní přímotopy, které Vám pokoj prohřejou příjemným sálavým teplem.

undefined undefined undefined undefined
Společné prostory Rozsutce můžete klidně využit na příjemné večerní posezení se známými, nebo jen tak si v klidu popovídat, zatímco vaše ratolesti odpočívají na pokoji. V letním období je k dispozici i malá venkovní terasa v patře budovy pro cca 10 lidí.

undefinedFotogalerie

Fotogalerie

Navigace